| anonim_4396 a întrebat:

Ce sursa pentru PC recomandati din categoria ieftin si bun?
Eu am avut mai demult o sursa din acelea ieftine si avea filtraje ale tensiuni foarte bune doar ca s-a stricat o chestie la ea dupa care am zis sa cumpar una mai scumpa si am cumparat un Thermaltake Thoughpower asta fiind clasa High din gama Thermaltake si asta a costat si foarte mult si e si mult mai proasta decat cea veche si ieftina pe care am avut-o. Acest Thermaltake sta cel mai prost la capitolul filtrare tensiuni acestea variind foarte mult si se simte chiar si la redarea sunetului de catre placa de sunet deoarece sunetul e mult distorsionat din aceasta cauza pe cand cu vechea sursa sunetul redat era mult mai clar. Intre timp mi s-a stricat si un hard disc si un mouse probabil tot din cauza variatilor foarte mari de tensiune pe care aceasta sursa le produce.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Zi cati bani ai big grin

| furios4you a răspuns:

Nu stiuo firma anume sa-ti zic. iti recomand ca putere una de 500 w