1 răspuns:
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Platforma Sirtec, desi de la un brand mediu, chiar low-end, este mai noua, mai moderna, cu facilitati de ultima oara.
Platforma Sea Sonic, desi de top, cu componente strict calitative, are foarte-foarte multi ani pe piata. Asta nu o face rea.
O sursa e modulara, una nu si mai sunt si alte diferente mici/mari.

Pana la urma, alegerea sta la tine. E o alegere ce iti apartine in totalitate. Oricare sursa ai alege, nu e o greseala.

Singura sursa mai buna ca astea e: http://www.mediadot.ro/......a-4x-molex - desi si un pic mai scumpa.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de sursa.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, nu ezita sa ma cauti.

Bafta si multa sanatate!