| popescudorinel a întrebat:

Ce tableta imi recomandati? ...am un buget de 1000 de ron... funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Cea mai buna tableta este EVOTAB FAN! Eu pe asta o fosesc

| TupacShakur a răspuns:

Mai pune 3 milioane si ia-ti google Nexus 7 e peste toate tablete(aproape toate) dar sigur e mai buna decas Samsung tab sau evolio http://telefonultau.eu/products/Asus-Google-Nexus-7-16GB-Black.html
mai ieftina si mai buna ca asta nu gasesti nicaieri si are si ultima versiune de android

| Ayanis a răspuns:

Google Nexus 7

| BoGdAn072 a răspuns:

Iti recomand SAMSUNG Galaxy Tab 2. Sunt de 7 inch sau de 10.