Întrebare recomandată | LovellyAngel a întrebat:

Ce tableta imi recomandati? Si de ce?

18 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

O tableta de vitamnia C, ca e sezonul virozelor.

| Alexalice10 a răspuns:

IPad 2 sau cel nou...intree ele, diferentele nu sunt foarte mari, doar ca preturile la ipad 2 au mai scazut de cand a aparut cel nou..ca imbunatatiri, cel nou are o camera de 5 mp in loc de 2 cat are ipad 2..in rest, sunt in mare la fel.

| EmaS a răspuns:

O tableta de ciocolata Milka!

| irinusca264 a răspuns:

IPad 2

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
iPad nu vrei?
Samsung Galaxy Tab sau Eboda.
Pe curând!

| kitty00 a răspuns:

Tabletă de ciocolată, e perfectă pentru o zi ca asta.

Răspuns utilizator avertizat
| DinGri77 a răspuns:

O tableta de Algocalmin! De calmare... big grin

| IMC90 a răspuns (pentru DinGri77):

Algocalminul e analgezic, nu calmant, pfffffff

| DinGri77 a răspuns (pentru IMC90):

Analgezic inseamna a calma durerea, pffffff tongue

| IMC90 a răspuns (pentru DinGri77):

Calmant inseamna distonocalm. Durerea nu se calmeaza, alea sunt antiinflamatoare...

| DinGri77 a răspuns (pentru IMC90):

Ok, dar eu ffind cadru medical tin sa te contrazic...

| IMC90 a răspuns (pentru DinGri77):

Daca erai cadru medical, nu recomandai pastile periculoase copiilor pe TPUwinking

| NbhdDaughter a răspuns:

O tableta de ciocolata.Iti face ziua mai buna :*
Iar daca te referi la electronice, Samsung.Pentru ca e cea mai buna

| IngerG a răspuns:

SAmsung tab 2 sau IPad 2, The New IPad. Sunt bune

| vSorin a răspuns:

Dacă te referi la electronice, eu recomand iPad pentru că e foarte rapid.

Dacă te referi la altceva, atunci o tabletă de ciocolată îți va face ziua mai frumoasă happy

| xGLIFEx a răspuns:

Daca te referi la tab ti-as recomanda o tableta Acer a100 pentru ca este foarte buna. tongue

| Niky16 a răspuns:

Buna! Iti iei ce tableta vrei ca poate degeaba spunem noi una care nu iti place. Daca iti cumperi una iti doresc sa o folosesti cu placere. Te sfatuiesc daca iti iei tableta ia-ti su husa la ea ca e mai sensibila!