| Iepuricaaa a întrebat:

Ce tableta ma sfatuiti sa aleg intre ipad mini si Samsung galaxy tab 2? mentionez ca am deja iphone si nu stiu daca vreau o tableta cu ios.

5 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Dacă ai deja un iphone, mai bine mergi pe Samsung Galaxy S 2. Android-ul este un sistem de operare foarte bun. happy

| maryusmono a răspuns:

Am avut placerea sa testez o perioada ambele tablete.

Iti recomand cu mana pe inima aceasta http://bit.ly/10OUw9M In primul rand e mai performanta si in al doilea rand costa mai putin.

In plus, ai mult mai multe aplicatii gratuite pe Android. Ce parere ai?

| StephyMonster a răspuns:

Parerea mea e iPad mini, iOS e mai bun ca Android si mult mai usor de folosit, daca tu crezi ca totusi nu vrei ceva cu iOS alege Samsung, ca sa ai de amandoua.Eu una tin cu Apple, am iPad 3 si acum urmeaza sa imi iau iPhone deci m.am lasat pe Apple!

| tewutu a răspuns:

Iti recomand ipad mini apreciez firma Apple

| anyka721 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema nu ma puteam decide intre ipad sau Samsung, si mi-am ales ipad 3 deoarece mi s-a parut ca este mai ok decat samsung.Samsungul are android si mai bun este la Apple!, dar infine eu as alege ipad mini (totusi...depinde si cat costa)happy succes!