| Dorina_Alina_1966 a întrebat:

Ce telefoane au android market

14 răspunsuri:
| ?????????? a răspuns:

Cosmote move are, si ti-l recomand este un telefon foarte bun

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate telefonanele care au android

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson experia 8 are un sistem de android foarte bun!

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu stii cum se scrielaughing si are un android MEGA prost

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice telefon cu android are asa ceva, sau tableta sau c eu fi cu android. uneori este scos merket-ul, dar s epoate pune la loc de catre utilizator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Esti un nesimtit sad sa stii ca toata lumea greseste!

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt nesimtit. Am acel telefon, e oribil. Si nu e o greseala minora, e una mare dinmai multe puncte de vedere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Pai nu stiam asta, scuze sad

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic big grinoh go on

| Commandoo a răspuns:

Se pune semnul intrebarii!laughinglaughinglaughingrolling on the floor

| AllTogether a răspuns:

Majoritatea telefoanelor cu touchscreen de la Samsung, Samsung Galaxy Mini 1, 2

| Dorina_Alina_1966 explică (pentru AllTogether):

Samsung S8600 wave 3 are market android?

| AllTogether a răspuns (pentru Dorina_Alina_1966):

Da,are

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Cele cu android
big grin
dar acum e denumit Google Play