| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane aveti?love struck sunteti multumiti de ele?

Răspuns Câştigător
| capsunica13 a răspuns:

Eu am LG ks360. este foarte draguts...este albastru cu gri. este cu shina laterala si are si putin touchscreen(doar la format). dar e suuper dragut. eu acum as vrea sa imi iau un LG gd510 roz. am auzit ca si ala e suuper. o fundita te rogggg?kiss

31 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Am un Nokia 5800, nu pot sa spun ca sunt multumit.

Răspuns utilizator avertizat
| Dash a răspuns:

Nikia Xpress music.
Da, sunt multumit de el.

| push2gl a răspuns:

Nokia n82 camera buna

| ahlrh a răspuns:

Sfat: Nu vă cumpărați produse Allview!

Acum am telefonul Sony Ericsson X8, e okay dar are doar 1 singurul minus: nu are bliț.

P.S: Depinde, ce telefon vrei.

| maryus92 a răspuns:

Lg gt405 ii grozavwinking nu cred ca o sa il schimb degraba happy

| armand3004 a răspuns:

Am un Sony Ericsson XPERIA X1, sunt multumit de el, are de toate(program de scris World, Excel, etc., senzor luminoziate si multe, multe altele) il am de 2 ani si jumatate, cand l-am luat am dat 2000 RON insa in vara aceasta doresc sa cumpar un Sony Ericsson XPERIA ARC.

| Jacob27 a răspuns:

Motorola wx395, da sunt multumit

| Simona a răspuns:

Samsung C3050.

| viorel13 a răspuns:

Allview q1 get si sunt foarte multumit de el.

| Andreea_4752 a răspuns:

Am un Nokia si sunt foarte multumita de el. Are de toate si esti bun.

| Andreea_4752 a răspuns:

Am un telefon Nokia si sunt multumita de el are de toate si este foarte bun.

| SickBooM a răspuns:

Lg ks360 e foarte fainwinking

| AҜane a răspuns:

LG290 Cookie Fresh si sunt multumita happy

| MetalRocker a răspuns:

Iphone 4 sunt foarte multumit de el! E misto, la inceput iti este greu sa-l folosesti dar daca ai rapdare si nu te enervezi o sa ajungi sa -ti fie foarte usor sa umbli pe el!

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Eu am LG cu touch screen sunt multumita de el

| xdeex a răspuns:

Nokia 3600 slide. Da, e marfa, are 3.2 megapixeli si blitz love struck

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu am un Samsung c3050.si sa zic cat de cat sunt multumitahee heeu?

| InnaaYY a răspuns:

Nokia.:X
Si da sunt multumitaaa...
Adica nu am problemelaughing.

| мίяωηα a răspuns:

Samsung s5230 black. da sunt foarte multumita de el si tine si mult incarcat. poti sa spun ca e my bun decat iphone-ul pe care l-am avut...

| AlexicăHD a răspuns:

Nokia 6303i sunt foarte multumit

| Love_6750 a răspuns:

Am LG si sunt fff multumita de el.Il am de 1 an si l-am scapat de 1000 de ori si nu s-a intamplat nimic

| DeeaLovee a răspuns:

Eu am Nokia E72 si sunt super multumita!

| snoooooooooopy a răspuns:

Nokia E5 e perfect pentru mine:X

| sensssation a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri.eu am un Nokia C3, sincer m`am cam plictisit de el si il am doar de 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am Samsung Coby si pot spune ca e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna senssation,
Am Corby.
Ca si inteligenta telefonului, sunt chiar multumita.
Insa cum eu il folosesc doar pe post de.mp3, nu sunt. Acest telefon nu e facut pentru asa ceva in mod special.
Ar mai fi o problema, castile. Are mufa aceea caracteristica lui Samsung, e destul de naspa. Daca se vor strica primele casti (care sunt excelente), nu prea mai ai cum sa le inlocuiesti, va trebui sa te multumesti cu unele mai slabe chinezesti. Iar mufa asta ma enerveaza total, de ce nu au facut-o precum cea a Nokia?
Pa-pa, senssation.

| AlpiNN a răspuns:

Am un Sonyericsson c905 Si sunt mai mult decat multumit de el mai ales ca are camera de 8.1 megapx

| Sweetalexys23 a răspuns:

Samsung galaxy s! il iubesc e foarte tare love struck love struck love struck