| VORTEX a întrebat:

Ce telefoane bune sunt la pret accesibil si cu tastatura qwerty? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Salut Vortex.
Ai aici o lista cu telefoane intre 300 si 1000 RON ordonate dupa criteriul "cele mai vandute". Toate au bluetooth si tastatura QWERTY (digitala sau nu). Eu zic ca sigura gasesti ceva sa-ti placa:
http://goo.gl/hCujt
P.S. Aici gasesti cam cele mai mici preturi la liber, transport gratuit, plata la livrare si posibilitate de returnare a produselor. Sper ca te ajuta.
Succes;)

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Nokia, in special cele din gama E(E63, E71, E72)