| ruxybelle a întrebat:

Ce telefoane bune touchscreen stiti in afara de Samsung Corby... si as vrea sa le gasesc la orange...

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

Nokya e tot asa nu am isitiu cum sen umea Nokia si... Da te avertizez LG-urle sunt cele mai proatse se strica in cateva saptamani...

2 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Recomand Nokia 5230 sau Nokia 5800(din mai multe puncte de vedere) amandoua isi merita banii, sunt "destepte" si cel mai important: SUNT NOKIA! happy

| danaalexandra00 a răspuns:

Samsung s5230 e super tare, ew il am de cateva luni si sunt multumita de el, si chiar daca pe net gasesti multe persoane care spun ca bateria nu e buna, la mine tine si 5 zile, si il folosesc foarte mult [ascult mereu muzica, vorbesc ora in sir cu prieteni, si scriu cam 20 de sms pe zi]...acum nu sunt 100% sigura ca-l il gasesti la orange da` cred ca il au ...mult noroc :*