| Criiiisss a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati? Am buget redus.thinking
Sa fie pana in 700 lei.

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

Samsung galaxi mini.costa doar 479 de pe telefonultau.eu care e cel mai bun sait din Romania si ei se tin de cuvant.telefonul are android 2.2, 600 mhz, 384 ram.merg cam toate jocuri din android market, primesti un card de 2g si e de calitate la pretu asta.eu il am de 2 saptamani si nu mias lua iphone dupa ce m-am jucat pe el.are si wifi

10 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Galaxy Mini - are android...nu gasesti altul mai bun la banii aia, nu are rost sa dai bani pe un tel java cand il poti lua pe asta. E 300 lei la abonament de 6 euro la Orange, internet inclus 150 mb si 600 lei la liber.

| MiiMii a răspuns:

Samsung star - e in jur de 300-400 ron - si rezista foarte, foarte bine la socuri...momentan pe asta.l am si l-am scapat de nenumarate ori.si nu are nimic.laughing

Nokia C3- 350 lei, din AFI - Lunaa viitoare e al meu hypnotized

sau

Samsung Ch@t - e aproximativ ca Nokia C3, numai ca e putin mai finutzhee hee e superb telefonul. Butonul cu care accesezi meniul este cu senzor tactil, adica este butonul principal pe care apesi si te duce in meniu iar apoi umbli usor cu degetul pe el si te duce unde vrei tu, nu are buton stanga/dreapta, sus/jos :d.

Pupici :*

| TrollHeart a răspuns:

Huawei am eu si a costat 659 funda? kiss

| Andrada_5314 a răspuns:

Samsung 335 chat -semana cu BlackBerry big grin e 5-6 milioane am eu si sunt supeeeeeeeeeeeeeeeer multuimita

| SunShineyKidu a răspuns:

Corby - Samsung este super okiwinking

| Julieღ a răspuns:

Nokia C3 daca iti place. pe la 450-500 e cred. deci iti mai raman si bani =)

| OanaAndreea16 a răspuns:

Samsung Chat 335 / 322 - 430 lei.

| OanaAndreea16 a răspuns:

Huawei gasesti in magazinele Germanos cu 299 ron.

| MAndreea99 a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh, e destul de bun. Il am si ti-l pot recomanda.