| Tudami a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati cu touch screen?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Lista de telefoane touchscreen incepe de la (in functie de buget):
LG Cookie Fresh
Samsung Corby
Samsung Star
Nokia 5230
LG KU990 Viewty
Samsung I5500 Galaxy 5
HTC Touch 2
Nokia 5800
Sony Ericsson VIVAZ
HTC Wildfire
Nokia C6
Nokia X6
Nokia N97
Nokia C7
Sony Ericsson Satio
HTC Desire
Nokia N900
DELL Streak
Google Nexus One
HTC Touch HD 2
HTC Desire HD
Samsung I9000 Galaxy S
Apple iPhone 4

Si display-urile astea touchsreen se impart in doua categorii: rezistive si capacitive. Alea mai bune si mai precise (implicit si mai scumpe) sunt cele capacitive.

5 răspunsuri:
| Adetomi27 a răspuns:

Depinde... Daca ai bygwt mai mare samsug galaxy s(e mai bun ca i-phone deoarece are mai multe aplicatii... poate fi si telecomanadahappy ) daca nu ia-ti un LG gd 510. E fff bun aplicatii bunicele baterie buna, ai la el cablu de date, accepta card e subire, rezista la la lovituri(am eu si prin ce a trecu saracul crying ) sper ca te-am ajutatbig grin

| drAn3 a răspuns:

Iphone, e cel mai tare, ai si-de mii de aplicatii.

| T2S a răspuns:

Nokia 5800 xpressmusic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca vrei calitate alege HTC desire hd