| wrzzer123 a întrebat:

Ce telefoane is bune pentru poze?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mi 10 Ultra este deocamdată cel mai bun la capitolul cameră, urmat de P40Pro, S20 ultra și iPhone 11 pro max

| LPCTSTR a răspuns:

Daca scrii "is" in loc de "sunt", tu nu ai nevoie de telefon, ci de celular cu antenuta.
Cele mai aclamate orori de smartphoneuri cu trasaturi de camere "profi" sunt linia iPhone de la Apple, linia S de la Samsung, in special modelele noi, apoi sunt niste behemoti ipotetici pe la Xiaomi si alte cateva firme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa dai bani multi pe un tel de ulrima generatie, ca peste cateva luni va fi subapreciat.ti l recomand pe acesta costa 900 de el si e bun la toate
https://www.googleadservices.com/......agead/aclk

Răspuns utilizator avertizat
| Daiana19322 a răspuns:

Momentan, printre cele mai bune telefoane pentru poze este Huawei p40 pro. In principiu trebuie sa ti cont de megapixeli, diafragma, zoom, numarul de camere foto si altele. Poti gasi aici mai multe detalii: https://www.gardianul.ro/electronice/cel-mai-bun-smartphone/