| CharlesCharmichael a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre Htc One S si Samsung Galaxy S2 PLUS.Comparadu-le la specificatii si batery life.

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Htc one s. S2+ nu are gorilla, are memorie mica(insa ai slot de card la s2+), gpu de cel putin 2 ori mai slab(ai slab la s2+), cpu mai slab(mai slab la s2+), ecran inferior(rezolutie).
Autonomia este mai buna la s2+.

| CharlesCharmichael explică (pentru sltlp):

Mda,ai dreptate. Cred ca ma duc la One S.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Haide sa comparam impreuna cele doua telefoane si vei putea trage singur concluzia.

Procesorul este mai puternic la Samsung
Samsungul are dimensiuni mai generoase: 69.8 x 136.6 x 7.9
Iphone-ul este mai usor cu vreo 20 de grame
Datorita ecranului mai mare (5inch) samsungul are si o rezolutie mai buna de 1080 x 1920
Camera este mai buna la Samsung pentru ca vorbim de 13mp... fata de doar 8mp la iphone

Deci cred ca este destul de clar ca galaxy S4 este mai bun decat iPhone 5 dar iti recomand ca mai intai sa arunci o privire aici: http://bit.ly/14dTeJH peste parerile celor care l-au cumparat deja.

| CharlesCharmichael explică (pentru stroedaniel13):

Ce ua? am zis Samsung galaxy s2 plus nu s4 si HTC one s nu iphone 5.

| Alegz99 a răspuns (pentru stroedaniel13):

Ce? Omule vorbim de One S si S2 plus. Ce sunt cu aiurelile astea. Unde ai vazut iphone?

| Eviix a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy s2. Merge foarte bine.

| ady960 a răspuns:

Samsung galaxy s2 la mine tine bateria 5 zile depinde cat il folosesc

| CharlesCharmichael explică (pentru ady960):

E bun, eu daca o sa mi-l iau nu o sa-l butonez incontinuu eventual mai intru pe internet jumatate de ora pe zi, mai ascult ceva muzica, nu o sa-l forjez.

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy s2 plus... E de calitate buna!

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Samsung galaxy s2+

| Directioner4ever13 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 Plus