| chinezoaica30 a întrebat:

Ce telefon aveti sau v-ati lua? As vrea sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg. Fara iphone

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Telefonul cel mai ieftin, cu cea mai lunga garantie si cea mai longeviva baterie pe care l-as gasi. Acum am un no-name DualSIM cu touchscreen, WiFi si alte de-alea, daca crapa asta nu m-ar deranja deloc ceva de genul asta - http://www.emag.ro/......1050Black, eventual tot DualSIM.

10 răspunsuri:
| ShutUpAndSmile a răspuns:

Htc One Xwinking

| AlyiX a răspuns:

Eu am un Samsung F480.Eu zic ca e destul de bun camera 5 Megapixeli(sau cum sor fi scrie)E cu touch screen... Uite asa arata
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Dydydodo a răspuns:

Ce zici de un Samsung galaxi s3 (s2) sau un LG optimus black sau Nokia Suite, Eten glofiish M800 sau daca vrei unul mai ieftin Amoi M33

| KittyLaura a răspuns:

Eu am un Samsung corby II si un Nokia c3 ..Sunt foarte bune ambele ..Si este pret acceptabil

| DnimeniD a răspuns:

Samsung Galaxi! Normal.

| H00LiGaN a răspuns:

Sony ericson w902. Camera de 5 megapixel, card de memorie de 7 GB +1 GB ce are telefonul. Sunt foarte multumit de el il am de 2 ani si nu l-as schimba pentru nimic in lume

| ailedandr a răspuns:

HTC chau chau

| Katastrophe a răspuns:

HTC Wildfire

Blackberry

| Hoobastank a răspuns:

Am un Samsung galaxy ace s5830 si e super tare happy

| ZayQa a răspuns:

Miss Sixty.)). mie imi place( de acesta am eu ) :D... uite iti dau un link sa il poti privi :http://www.google.md/......tp?/search eu il am roz. insa alege intre aceste 3 culori, Bafta)). Funda? )