| Noth1936 a întrebat:

Ce telefon aveti si datimi o sugestie cu un telefon iefton de maxim 200 lei! funda

4 răspunsuri:
| Jessicathiemann a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-100-si-200/c uite pe acest site, iti recomand unul din primele au si touch screen (ecran tactil) si sunt destul de bune, poti da direct comanda acasa.

| vladutcornel a răspuns:

Sub 200 de lei găsești doar telefoane clasice sau smartphone-uri foarte Foarte FOARTE proaste.

Dacă alegi smartphone, o să fie frustrant să vezi câte nu poate să facă. Mai bine cauți telefon clasic. Aici nu prea contează ce alegi, toate telefoanele clasice vor funcționa ireproșabil, dar în cele mai multe cazuri nu vei putea instala aplicații noi, nu vor avea WiFi, camera va fi slabă, practic sunt bune doar de vorbit

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Telefon clasic big grin