| bestfully a întrebat:

Ce telefon bun pot sa-mi iau pana in 1000 ron? Vreau un telefon cu rezolutie buna,sa fie cat de cat rezistent. Daca il scap o data nu vreau sa se strice. Il folosesc pentru muzica, pentru jocuri, internet. Vreau sa se auda clar si pozele sa fie acceptabile, sa se vada clar. Ma gandesc sa imi iau un Iphone 4 la mana a doua, aproape nou.dar nu stiu cum este. Iphone nu are radio si nu stiu cum se aude muzica pe el. Merita un Iphone 4 sau un telefon nou? M-am gandit la Xperia Ray,dar pare cam fragil si ma tem sa nu se strice. Iphone pare mai rezistent, dar n ustiu cum face pozele. M-ar interesa sa aiba si blitz. Nu vreau telefon pentru fite, vreau sa ma folosesc de el. Bugetul meu e de 1000 ron maxim. Am gasit atatea telefoane,incat nu stiu ce sa aleg Daca merita Iphone il iau, nu mai cumpar unul nou.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xperia go, e rezistent la apa si praf

4 răspunsuri:
| Sw3eTy3 a răspuns:

Heii`.Eu am iphone 4 si se aude bine muzica pe el.Si face pozele clare si are si blitz.

| danutu9000 a răspuns:

Iti recamandez Nokia Lumia 610 costa 169 EUR

| Heyheyy a răspuns:

HTC desire 500 sau HTC desire X