| kagome_8372 a întrebat:

Ce telefon credeti ca as putea sa`mi cumpar? ^^ [ numai touch - screen ]
As vrea unul cu touch-screen, dar nu ma pot decide. Am un Nokia N73 de un an nu s`a stricat, nu e zgariat. dar m`am plictisit de el. Am vazut la o colega ca si-a cumparat iar volumul la sonor este ft. incet in comparatie cu telefonul meu... Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| kagome_8372 explică:

De corby vorbeam ca merge sunetul ft. incet ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul pe care il ai acum

| Drunkenhearts a răspuns:

Nu'ti lua samsung corby pentru ca are touch-ul foarte prost, iar lg cookie se zgarie ff repede iar dupa aprox 1 an apar dungi pe ecran.iti recomand samsung 5230, mi-am cumparat si eu si sunt f mutumita de elwinking