Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen, de pana la 5 milioane lei vechi imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2-109 euro
e chiar recent aparut si e foarte tare big grin

| anonim_4396 explică (pentru Vlad5631):

Culmea, la asta m-am gandit si eu, dar cand am fost la Orange, pretul nu era de 109 Euro (500 Ron), ci de 645 RON.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! Dupa ce am tot cautat, m-am gandit la asta :http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/

| IulianP a răspuns:

Orange Nivo, 105E pe site-ul Orange.
- display 4inch
- procesor dual-core 1GHz
- 512MB RAM

| maryusmono a răspuns:

Un telefon care sa se incardeze in bugetul tau. si care sa fie si bun, cu sistem de operare android ar fi acesta: http://bit.ly/17u9f0Y

| mrcs a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| Flory200 a răspuns:

Samsung S5230 happy

| Robyboss62 a răspuns:

-LG GS 290
-Nokia n97
-Nokia Asha 309

| DyaNa1337 a răspuns (pentru Robyboss62):

LG-urile si Nokia sunt JAF!

| Anddii a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E44KKBBBM/
Poftim :) AI aici detaliile si am prieteni care au telefon din acesta, iar ei sunt foarte multumiti de ei.Iar daca nu esti convins de acesta, sau alte oferte din raspunsurile de mai jos, ia de aci' :http://www.emag.ro/......0-si-500/c

| laur333 a răspuns:

Un LG kp 500, Samsung cuki, sau un iphone secound hand, 3gs sau 3 ala este super

| DonyOfficial a răspuns:

HTC
Samsung

Cele mai bune gasesti frumoase si bune pana in 5 mil.

FUNDA!