| andr a întrebat:

Ce telefon e mai bun cu butoane sau fara?

Răspuns Câştigător
| bOse a răspuns:

Ala care iti place tie, eu daca iti zic ca mai bine este fara telefon ce parere ai?

6 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

Daca ai vrea unul cu butoane iti recomand unul cu tastatura qwerty. Dar, mie imi plac cele cu touch screen si tastatura qwerty ex.: Nokia N97

| BiaJ a răspuns:

Daca vrei sa te tina cu butoane.happy
Daca nu faralaughing
>big grin

| Biscotte a răspuns:

Depinde. Dupa parerea mea e cel cu touchscreen, imi pare mult mai convenabil si nu imi mai obosesc degetele la scrisul de mesaje.
Cel cu touchscreen e mai rezistent din cate am observat si il poti folosi pe o perioada mai lunga de timphappy
Acuma depinde si de gusturile fiecaruia.

| cr1st1n1k a răspuns:

Dupa mine este mai bun cel cu butoane adica mie imi place mai mult si este mai bunwinking

| mariacristina_2657 a răspuns:

Cel cu butoane este mai bun. cunosc destule persoane care au telefon cu tach si au probleme cu el. acela merge mai greu si se strica repede

| Bya_2333 a răspuns:

Cu butoane ca e mai misto...