| Clodmod a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Samsung Galaxy Note sau iPhone 5? Fundoi! happy

Răspuns Câştigător
| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Recomand Samsung Galaxy Note deoarece foloseşte sistemul de operare Android, similar la funcţionalitate şi nivel estetic cu iOS folosit de iPhone. Plus de asta, Android, la felk ca si iOS, beneficiază de foooooooooarte multe aplicaţii interesante. Uite o scurtă listă cu unele dintre cele mai populare aplicaţii gratuite pentru Android, ca să-ţi faci o idee cu privire la funcţionalitatea Android: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html

Mai este de luat în calcul şi factorul preţ.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nici nu exista iphone 5, doar sa fie ceva importat din chinalaughing

| imaqtpie a răspuns:

Nici nu a aparut iphone 5. Se vede ce se pricep astia care dau raspunsuri.

| MCRgurl a răspuns:

Iphone 5 nu e gandit de steve jobs, nu mai e acelasi lucru, asa ca eu prefer sa-mi iau un Samsung galaxy note.

| sellyz a răspuns:

Iphone 5big grin

| Future1234 a răspuns:

Iphone 5..de obicei samsungul nu e prea bun..nokia e mai ok..am si eu Samsung si nu-mi merge bine..deci iphonul e mai bunn de 10 oriwinking

| Clodmod explică (pentru Future1234):

Ai tu Samsung prost. Imi iau pana la urma Galaxy Note.

| stefan1707 a răspuns:

De cand a aparut iPhone 5 si nu cred ca a aprut ca dadea pe la stiri sau alt ceva
mai bine iti iei un galaxy note poate iPhoneu' este replica sau mai stiu eu ce

| Marco_Petcov_1997 a răspuns:

Iphone 5 inca nu a iesit..mai asteapta sa vezi daca iasa daca nu..samsung galaxy note