| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon este mai bun pentru jocuri dintre:
Lg l5, Motorola motoluxe sau Huawei ascend g300? As vrea sa stiu daca aveti macar unul dintre aceste telefoane sa imi spuneti cum se comporta, daca are lag etc.

4 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Motorola atrix e perfect pentru jocuri ca are procesor grafic nVIDIA tegra 2 si tinand cont ca nVIDIA e cea mai buna placa grafica( video) pentru telefoane si tablete ( nVIDIA tegra 3 e cea mai tare) si la pret calitate e numai bun.
http://www.vantigsm.ro/motorola-atrix-pret.html

| YoNoMember a răspuns:

Huawei nu este bun la jocuri ....nu le primeste pe toate

| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Cel mai ideal telefon pentru jocuri este Samsung Galaxy Ace Plus

| Anett3 a răspuns:

Uite te la you tub testing