| LoVe_FeRy_1990 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? dar sa fie si cu creion din ala.
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| AdySnaP a răspuns:

Daca nu ai limite de buget iti recomand un Samsung, ele sunt lidere pe piata, urmate de Nokia si HTC, iti recomand S3, si de ce cu (pix, nu creion), avem degete?, daca vrei sa iti demonstrezi talentul ia-ti un Samsung galaxy note si are si pix pentru desenat tongue

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Salve,imi pare rau sa te dezamagesc,dar defrisarile au scazut enorm,nu se mai fac creioane,vin doar cu pix-uri la preferinta,au si cu gel.

Acum serios, majoritatea telefoanelor au depasit acest stagiu, au ecran tactil, ceea ce inseamna ca nu mai au nevoie de acel "creion", cheers!