| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 350 de lei?

Răspuns Câştigător
| NormalUser a răspuns:

Depinde ce fel de telefon vrei. Daca vrei smartphone cu android nu sunt extraordinare la pretul asta, la mana a doua posbil sa gasesti la suma asta, sau nici asa. Daca vrei un telefon rezistent si care sa te tina bateria te sfatuiesc sa iti iei un telefon Nokia din gama Asha.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fa un abonament, de 4 euro(oricum incarci lunar suma asta minima)si alege un telefon cu reducere, unde oferi suma ca diferenta.

| anonim_4396 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Fara abonament, eu vreau sa cumpar un telefon ca sa fac cadou de craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde gasesc Samsung Galaxy Ace 2 - NOU la acest pret?

| CeInteleptul a răspuns:

Iphone 3