| 1Chris1 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 500 lei?

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ck--p27842 uitate mai in jos in dreapta si gasesti acolo. fundita?

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Cumparati un telefon la mana a 2-a ca nu are nimic, in afara ca esti in castig, asculta-ma pe mine, eu am un iphone 4 pe care l-am achizitionat cu 1100 ron de pe okzii decat sa dau 2400 la Orange sau Vodafone. Eu zic sa iti iei un iphone 3, ca acum iphone-urile sunt la moda. PS, Daca te sfatuiesti sa cumperi de pe okazii cauta vanzatori doar din orasul tau ca sa fi sigur, si nu ii asculta pe ceilalti care platesc dublu un telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un Nokia C3 e cam 420 lei, LG KP502 e cam 429 lei, Samsung B3310 e 384 lei, Samsung Corby sau GT-3650 e 399 lei, Samsung Galaxy Y, preţ :460 lei ..cam astea ar fi...ti le-am spus pe cele mai faine dupa parerea mea happy

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Atat de ieftin straight face. Nu ai sa gasesti doar la mana a 2 sau a 3 loate de la tigani cam la 20 30 lei. Te sfatuiesc sa nu cauti sfaturi din astea cu bani asa putinu ca noi nu ne putem da parerea ce aurolaci vand pe strada si ce fel de telefoane. Sunt banii tai tu decizi ce iei si ce faci cu el. Acesta e un sfat prietenos nu ma lua in nume de rau, salut + fundita ca ti-am explicat; x

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Atat de ieftin straight face. Nu ai sa gasesti doar la mana a 2 sau a 3 loate de la tigani cam la 20 30 lei. Te sfatuiesc sa nu cauti sfaturi din astea cu bani asa putinu ca noi nu ne putem da parerea ce oameni vand pe strada si ce fel de telefoane. Sunt banii tai tu decizi ce iei si ce faci cu el. Acesta e un sfat prietenos nu ma lua in nume de rau, salut + fundita ca ti-am explicat; x

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Atat de ieftin straight face. Nu ai sa gasesti doar la mana a 2 sau a 3 loate de la bisnitari cam la 20 30 lei. Te sfatuiesc sa nu cauti sfaturi din astea cu bani asa putinu ca noi nu ne putem da parerea ce oameni vand pe strada si ce fel de telefoane. Sunt banii tai tu decizi ce iei si ce faci cu el. Acesta e un sfat prietenos nu ma lua in nume de rau, salut + fundita ca ti-am explicat; x

| byianka a răspuns:

Samsung Gt-5230W. Sunt destul de rezistente.