| sanboss a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa aiba un ecran mare?

Răspuns Câştigător
| SebiE30 a răspuns:

Salut sanboss!
Uite cateva telefoane cu ecran mare:
-Samsung Galaxy S3
-Samsung Galaxy S4
-Samsung Galaxy S5
-Samsung Galaxy Note II
-Samsun Galaxy Note III
-iPhone 5S
-Sony Xperia Z4
-HTC ONE M8
-LG G2
-HTC One Max
-Sony Xperia Z1
-Nexus 5
-LG G Flex
-HTC Desire 700
-Samsung Galaxy Grand
-Nokia 1520
-Sony Xperia T2 Ultra
Sunt mai multe dar nu cred ca ar fi timp destul.
Sper ca te-am ajutat! happy
O zi frumoasa sa ai!
Pa, Pa! happy

| sanboss explică (pentru SebiE30):

Pe care din el pot pune aplicatia de a schimba canalul tv ¿

| SebiE30 a răspuns (pentru sanboss):

Pai daca ai Televizor Wi-Fi ai putea pe cele cu Android happy daca nu iti merge aplicatia inseamna ca televizorul nu are ce ii trebuie. Funda pls la raspunsul meu cu telefoanele?

| sanboss explică (pentru SebiE30):

Man eu am cerut un tlf cu ecran cat usa de la MOL nu telefoane de tot felul cauta unu mare si vezi cat e pe lier cat e la abonament si primesti FUNDA

| SebiE30 a răspuns (pentru sanboss):

Frate Samsung Galaxy Note III zici ca e tabletawinking cauta prin magazine sa il vezi

15 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Samsung galaxy s3

| ionut258 a răspuns:

Galaxy s4 si s5. au si aplicatia telecomanda pentru televizoare/proiectoare etc preinstalata

| paulmicutz a răspuns:

Iti recomand un Samsung galaxy note 3, il am de vreo 2 saptamani si acest telefon nu m-a dezamagit in nici o privinta, camera este foarte buna de asemenea si procesorul este foarte mare. Deci ti-l recomand cu incredere.

| sanboss explică (pentru paulmicutz):

Imi place tlf auzi pe el merge aplicatia de a schimba canalele tv ¿

| paulmicutz a răspuns (pentru sanboss):

Te-ai luat paranoia! Unde am zis eu ca merge aplicatia de a schimba canalele tv?

| SebiE30 a răspuns:

Ms mult pentru funda

| Mirceaeliade a răspuns:

Samsung Note 3 http://bit.ly/1udrnr6

| MirceaDiaconu a răspuns:

Ai aici lista cu toate telefoanele care au ecrane mari, arata marimea ecranului si sunt sortate de la cel mai mic pret la cel mai mare http://goo.gl/H72NFG

| aleFTW a răspuns:

Samsung s grand(are 5 inchi), iphone 5s, HTC desire 300, Samsung s5 si Samsung galaxy note III