| ionucmarele a întrebat:

Ce telefon imi recomandti pana in 650 lei.
Care ziceti ca este mai bun LG optimus l5 sau Sony Ericsson xperia mini st15i.
Daca imi sugerati alt telefon mai bun ca aceste 2 in acesti bani si argumentai va rog.
Funda!

5 răspunsuri:
| AndreiGrigore a răspuns:

Lg-ul clar.Are androidul mult mai nou.Am probat un experia si e varza.are android 1.6.CU ANDROIDUL ALA NU POTI FACE MARE BRANZA pe cang LG-ul e mult mai bun, are android 4.0, ceea ce nu vezi decat la telefoane performante.Dar in orice caz nu lua Sony erricsonul.EU am un LG optimus one (acum e vreo 700 lei) dar nu am nici o problema.

| ionucmarele explică (pentru AndreiGrigore):

Nu am zis Sony Ericsson xperia mini x10, am zis de se din 2011 si asta se poate updata la android 4.0

| sltlp a răspuns (pentru AndreiGrigore):

Esti bou rau. xperia mini are cea mai veche vers de android 2.3, iar in momentul de fata are deja update oficial la ics. Nu zau, LG mai bun, pai acel Sony sterge pe jos de sparge cu al tau.

| sltlp a răspuns (pentru AndreiGrigore):

Xperia mini zic eu, a cuma tu faci cum vrei

| Shumy1996 a răspuns:

B-ai fratilor xperia mini pro daca vreti sa comentati ala mai e ceva de capu lui da ori cum ar fi LG optimus l5 o sa mi-l iau si eu in curand si are ultima varianta de android procesor de 800MgZ camera buna ram +rom 512 interfata calumea deci eu zic LG ...sony e pentru astia care mai mult dau mesaje sau na cam atat poti sa faci si app varianta aia de xperia nu-i buna asculta-ma pe mine nu e rezistent la praf ..hai sa iti dau un exemplu il are cineva din familia mea si iarna iese la 7 din casa (dimineata) cu castile in urechi si ajunge la munca acolo logic e cald ei bine ca sa poaa sa sune sau sa acceseze meniu trebuie sa astepte sa se incalzeasca deci e naspa nu e ermetic facut ....si iti dai seama cand iese iar aceiasi faza iar si iar si iar.

Respect big grin.