| radish a întrebat:

Ce telefon m-ati sfatui sa cumpar dintre : Acer Liquid z2 si Vodafone Smart 2?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Acer Liquid Z2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5302&idPhone2=4869

Toate cele bune.

| radish explică (pentru bursuc001):

Am auzit ca ar avea ceva lag in meniu si ca wi-fi nu ar merge chiar bine ai ceva informatii despre lucrurile astea?

| bursuc001 a răspuns (pentru radish):

"Are lag? Răspunsul invariabil la Liquid Z2 în varianta Z120 este Da. Are. Se simte. Un task killer se va dovedi de bun augur. Se simte lag-ul când îl pui să-și facă mai multe update-uri de aplicații, când îl pornești și vrei să intri repede în meniul cu aplicațiile." - SURSA :
http://www.gadget.ro/acer-liquid-z2-review/

N-am auzit să fie probleme cu wi-fi-ul.

| radish explică (pentru bursuc001):

Deci se merita sa cumpar Acer Liquid z2 sau sa imi iau Vodafone smart 2?

| bursuc001 a răspuns (pentru radish):

Se merită!

Şi Vodafone smart 2 are lag şi multe alte probleme, în special în cazul jocurilor...

| radish explică (pentru bursuc001):

Multumesc pentru ajutor.

| bursuc001 a răspuns (pentru radish):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

9 răspunsuri:
| Alexanderrrrr a răspuns:

Acer Liquid Z2 e mult mai bun procesor mai mare, memorie interna, gb ram, camera de 5

| Coryyyyy a răspuns:

As zice Acer Liquid Z2

| selfie a răspuns:

Acer, clar! happy