| shooby94 a întrebat:

Ce telefon merita cumparat ...Huawei U8650 Sonic sau Samsung i5500 Galaxy 5?

7 răspunsuri:
| Rachelyna a răspuns:

Buna, din motive necunoscute mie deocamdata, nu pot sa iti raspund la intrebarea legata de Samsung si de Huawei. M-am uitat in specificatiile fiecaruia iar Huawei exceleaza atat la capitolul camerei cat si la cel al marimii ecranului si in multe alte capitole pe care nu are rost sa ti le enumar. In concluzie, desi nu e la fel de cunoscut precum Samsung-ul, Huawei este mai bun la toate capitolele happy

| Rachelyna a răspuns:

Hopa, acela trebuia sa fie textul mesajului pe care urma sa ti-l trimit. Oricum, cuprinsul ramane acelasi. Te sfatuiesc sa cauti pe www.youtube.com diferite filmulete cu produsele in cauza, sa vezi cum functioneaza, daca specificatiile tehnice nu te-au lamurit. :)

| contvechiidc a răspuns:

Eu garantez ca Samsung i5500 Galaxy 5 happy

| CosminRR a răspuns:

Samsung, cu siguranta...chiar daca e mai vechi decat Huawei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung i5500 Galaxy 5

| DJohnny a răspuns:

Huawei...Am si eu si nu sunt deloc dezamagit de el...

Huawei U8650 Sonic