| Milanezull a întrebat:

Ce telefon qwerty imi recomandati? vreau ceva mai spre smartphone, sau qwerty+touch (nu HTC cha cha). as vrea sa aiba blitz, memorie mai mare si baterie rezistenta. pretul sa fie cam 0-1000lei. sugestii? merci beaucoup

2 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Pai... ai o gama variata de telefoane BlackBerry din care poti alege
Din moment ce tu vrei un telefon cu tastatura qwerty inseamna ca o sa trimiti multe sms-uri, iar BlackBerry-urile sunt cele mai bune telefoane de trimis mesaje
Eu iti recomand BlackBerry curve 9320
Ti-l poti cumpara si de la Orange sau de pe internet
Ori de unde, eu cred ca este telefonul potrivit pentru tinehappy

Funda?happy

| Milanezull explică:

Da... Ai mare dreptate, dar BlackBerry nu e de mine. nu imi place de loc acel butin central, sagetelele. Mersi.