| kMirke a întrebat:

Ce telefon recomandati pana in 2000 Lei? Eu ma gandeam la un Nexus 5. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AndyLoren1310 a răspuns:

Cea mai perfecta alegere! Nu iti recomand nici Samsung nici iphone, iphone te "restrange" in jurul aplicatilor proprii iar Samsung iti fura ochii cu amoled-ul si cu toate gesturile sale care ocupa si memorie (din 16 gb ai liber doar 9). La Nexus 5 vei beneficia de cele mai recente update-uri in cel mai scurt timp posibil, si una peste alta, e un telefon frumos ce sigur va intoarce capete! Multa Bafta!

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vrei un sistem de operare anume? Vrei sa aiba performante la gaming sau la fotografie? Daca optezi pentru un Samsung poti opta pentru un S3, S4 mini sau un S4 http://bit.ly/1dOoUbf
Un Nexus 5 ar fi bun, dar daca esti adeptul Samsung, alege S4. Aelge eMAG, daca nu-ti place poti returna produsul.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, ai o idee buna.
Nexus 5 este un telefon super ok cel puti la prima vedere.

| SasNetRomania a răspuns:

Nexus 5 fireste. poti opta si pe s4 gasesti si la 20 mil rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti cumperi laptop de banii aia. Pentru ce iti trebuie telefon la 2000 de Lei cand poti sa-ti iei unul la mana a doua foarte performant pana in 600 de lei si iti mai cumperi si laptop sau o tableta.

O zi frumoasa iti doresc!

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Conform raportului calitate pret Nexus 5 este foarte recomandat la bugetul tau.

O zi buna.

| FIORI a răspuns:

S4 sau Nexus 5.
Oricare din ele iti place, isi merita banii.