| Alindinu472 a întrebat:

Ce telefon sa este mai bun Huawei p8 2017 sau p9 2017? P9 este mai ieftin, și p8 mai scump este o diferența de 200 lei.
Ce m-ați sfătui sa aleg?

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, pe lângă calitățile superioare detinute de p9, mai are si senzor de amprenta, eu sincer ți-aș recomanda p9, succes

7 răspunsuri:
| Denisuc328 a răspuns:

La o prima vedere, eu as alege P9...si unchiul meu il are si merge foarte bine

| Vassii a răspuns:

Îți recomand Huawei P9, deoarece are mici îmbunătățirii față de P8, nu stau să le renumăr. Și cum ai precizat și tu mai sus, P9 este mai ieftin decât P8. Asta este alegerea ta, degeaba noi spunem ce ne place nouă dacă ție nu o să-ți placă. Gândește bine ce vei alege, contează și bugetul pe care îl ai.

| Fabienutzu a răspuns:

Eu nu iti recomand Huawei am si eu si are foarte putina memorie

| Hoskero a răspuns:

Si p8 2017 are amprenta insa p9 e mai performant

| C1udatul a răspuns:

Hah, ce amuzant, am Huawei P8 și trebuie să spun că e ok dar nici cine știe. Din alte comentarii, P9 pare super. Ți-l recomand.

| alexiavis a răspuns:

P9 pentru ca are niște îmbunătățiri pe lângă p8 și in plus din ce ai preciza este si mai ieftin