| Lol21 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar Samsung Galaxy Ace Plus sau Samsung I9001 Galaxy S Plus? Si de ce?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu as alege nici unul dintre cele doua. Galaxy s plus costa aproape 1300 lei. la aceeasi bani iei LG optimus 2x, camera mai buna, cu blitz, inregistrare full hd vs hd, procesor mai bun, la LG nVIDIA tegra 2 dualcore 1ghz vs single core de 1.4 ghz sau 1 LA ACE PLUS. Daca vorbim de ram, LG-ul are 512 mb ram, la fel ca ace plus, dar s plus are numai 384. Sau daca mai strangi 200 lei, la 1500 lei ai avea Samsung galaxy s2

| MYK3 a răspuns:

Galaxy ace plus

| Lol21 explică:

Vreau sa stiu si sistemul de operare

| Lol21 explică:

Le iau la abonament