| Crypt a întrebat:

Ce telefon sa imi iau la 180 lei?
Adica am 120 lei si 100 puncte thanky you orange care inseamna 50 lei.
Care sunt cele mai bune telefoane?
Taciscrim din astea au?
Dar macar unu cu cablu de date si casti?

8 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Ia-ti un dictionar! lasa telefonul, ai alte necesitati...

| Crypt explică (pentru sonny89):

Mama ce ma enervati cand vorbiti asa cu, cuvinte din astea neceistaiti lasa invata du-te-n mata

| DarkTheory a răspuns:

Telefon de ciocolata smug nici nu iesi afara din magazin ca deja a disparut laughing)

| Crypt explică (pentru DarkTheory):

Warn. Pentru off-topic
O ziua cat mai bune

| DarkTheory a răspuns (pentru Crypt):

Invata intai sa scrii romaneste te rog eu.

| Crypt explică (pentru DarkTheory):

Tu realizezi ca am scris in moldoveneste

| crisxd a răspuns:

Nokia 3310.

| mixilexi a răspuns:

Pai. 'taciscrim' sigur nu au. poate doar touchscreen happy hmm. nu sunt prea sigura ca vei gasi telefoane asa de bune cum vrei tu, cu bugetul pe care il ai, daramite cu 'taciscrim' laughing dar daca vrei, poti incerca un Nokia de pe vremea lu` mamaie, ca alea sunt cele mai rezistente! te-am pupat, ceao!