| aliss23 a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau: Samsung corby sau LG Cookie fresh?

6 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

LG Cookie fresh
Samsung corby se aude prea incet... e oribil telefonul ala

| Mara a răspuns:

Cu siguranta corbylaughing

| NickiMinaj a răspuns:

LG for the win! Nu mai pot cu mizeria aia de Corby.
Totusi, poate ai vrea sa nu iti iei cu touchscreen, eu le urasc maxim, niciodata nu am putut sa le folosesc de unghiutze.

| HyuLa a răspuns:

LG Cookie fresh big grin

| Patricia a răspuns:

Samsung corby! e mult mai bun. Eu am avut cookie, mi-a placut, avrea 3 mega-pixeli, dar asta fresh are doar 2oh go on, e cam stupid, 2 colegi au si nu mi se pare mare lucru. Un alt coleg are corby si imi placethinking e misto este mai bun, are mai multe aplicatii. Dar il alegi ce vrei, care iti place mai multwinking

| theprettyreckeless a răspuns:

LG Cookie fresh.