| Rareș_Stanciu_1985 a întrebat:

Ce telefon spuneti sa aleg?
UTOK 500D sau Allview P6 Life?
Va rog sa imi aduceti argumente pro/contra.

2 răspunsuri:
| mihai03081998 a răspuns:

Eu am p6 life. Sunt mega multumit de el, imi merge foarte bine, pe net navighez cred ca mai repede ca pe pc. Poti cauta la fiecare marca sa vezi ce-ti ofera. Ce nu-mi place la el este ca nu-mi pot selecta unde sa se salveze aplicatiile de pe magazin play, adica la android 4.2 cu are acesta se salveaza automat in memoria interna si trebuie card pentru a le muta. Imi place si camera, de 8 si ies destul de reusite pozele, sa nu mai spun ca la un asa telefon pretul este unul super bun, 5 bastoane am dat pe el la liber. Cam atat despre p6 life... De celalalt nu am ce apune deoarece nu stiu multe informatii.
Bafta si pe care l-ai alege, sa-l porti sanatos.

| TheWolfy a răspuns:

Eu zic Allview pentru ca este o firma foarte cunoscuta in Romania si fac telefoane performante si care chiar tin. M-am uitat putin sa vad ce contine si cred ca este mai bun decat UTOK