| LoveMadScience a întrebat:

Ce telefon
- sub 10 milioane
- camera buna principala+ secundara
- autonomie buna
- memorie mare
- rezistent
imi recomandati?
FUNDA

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sub nici o forma telefoane cu Windows. Nu sunt de calitate. Telefoane cu android. Eu mi-am luat un Allview V1 Viper cu 863 lei si merge excelent. L-am comparat cu un Samsung S3 si-i da clasa. Acum au aparut unele si mai puternice.
Uita-te si pe aici: http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/

| LoveMadScience explică (pentru Salontanul):

Cum ti se pare Allview V1 Viper? Cat tine bateria? Da lag?

| Salontanul a răspuns (pentru LoveMadScience):

Excelent! Intra rapid pe net. La poze are ceva defectiune cand le vezi dar daca le scoti pe computer sunt excelente pentru un telefon: http://s1065.photobucket.com/user/salontanul/media/009.jpg.html
Bateria tine 3-4 zile depinzand si de faptul ca eu am asa un serviciu ca nu prea folosesc telefonul si cand sunt spre seara intru pe laptop. Ideea este ca eu tin in continuu telefonul conectat la internet avand un abonament care-mi permite asta. Nu are lag dar este adevarat ca vad filme si videoclipuri pe el dar nu ma joc pe el fiind mai batran cu mult de cat voi cei tineri.

| AlexL28 a răspuns:

Clar un Nokia Lumia 620 sau 720, nu stiu sigur preturile

| IFlorin97 a răspuns:

Am vazut la Vodafone 2milioane si ceva Vodafone smart cu tach, wifi, slot de memorie

Răspuns utilizator avertizat
| Nєó a răspuns:

Îţi recomand acest Samsung Galaxy S2 :
http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/