| emoboy a întrebat:

Ce telefon(touchscreem)mai bun la un pret rezonoabil(5-8mil) imi puteti recomanda? As dori sa stiu si care marci fac smartphon-uri mai bune.Sunt unele care mi-au sarit in ochi:HTC desire C,LG L700, Samsung S duo,Nokia(500, lumnia),Sony Experia.

10 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Acer S500 este solutia ideala din punctul meu de vedere, intrece tot ce ai listat tu, are un ecran avantajos de 4.3" la rezolutie HD IPS LCD, procesor la 1.5 GHz Dual Core generatia a 4-a SnapDragon, Memoria RAM este de 1GB, Memoria Interna de 8 GB, Android calumea, stabil, se misca oke in toate aplicatiile, e un telefon bun zic eu il am de 2 luni si nu mi-a facut nici o figura, bateria tine destul, e super tare! Neaparat i-ai folie ca altfel il vei zgaria, mentionez ca e TouchScreen Capacitiv.
Sper ca te-am ajutat. La Reverere, o seara buna alaturi de cei dragi happy

| greatLOL a răspuns (pentru greatLOL):

Costa 9 milioane FARA abonament, la abonament il poti lua si la 1 milion jumatate, ca mine big grin

| emoboy explică (pentru greatLOL):

Da,intr-adevar are o configuratie foarte buna la un pret bun de 200euro si are camera de 8MP? Poi e foarte tare.

| greatLOL a răspuns (pentru emoboy):

Iti spun ca eu am si stiu, e tare de tot!

| Klaoody15 a răspuns:

HTC Desire C happy

| Alex8595 a răspuns:

Iti recomand in general telefoanele Nokia din Punctul meu de vedere sunt cele mai rezistente Peace

| abczzz45 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini II, HTC Desire C, etc.

| Devil400 a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti iei un LG-P690 Optimus Net.Il am si eu si e foarte bun, are android de 2.3.4,bateria este destul de buna, are wifi cam tot ce ii trebuie unui telefon si nu e nici foarte scumpwinking e alegerea ta

| gangono73 a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi Samsung galaxy mini 2 parerea mea!

| KTA14 a răspuns:

Samsung Galaxy ACE S5830i