| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce telefon v-ati alege daca ati avea un buget nelimitat? In special dintre Samsung si Iphone (celelalte marci nu ma intereseaza), si ce model?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era unu cu 700€ si ecran curbat. O sa fac rost de el dupa 4 ani ca sa profit ocazia cu asta care il am acum

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca as avea buget nelimitat, asta ar insemna ca sa nu fiu timpit. Deci nu Samsung, nu aifon. BlackBerry KEYone sau Blackphone 2 (cu subscriptia aferenta la GoSilent, desigur). Nu ma intereseaza sa se dea pe spate pixdele cand vad ce telefon am, ci sa fie sigur. Pentru pixde o sa imi iau un aifon ics imbracat in haur.

| SilentRain a răspuns:

Nokia 3310

| NLS a răspuns:

Note 8, daca ar avea ecranul plat.
Insa cum nu se intampla asta, eu am trecut la Huawei, si sunt multumit.

| AnonimFaraPereche explică (pentru NLS):

E mai misto cu ecran curbat.

| NLS a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Poate pentru tine e misto. Pentru mine e spatiu pierdut, plus ca nu poti pune folie protectoare pe tot ecranul, daca folosesti si carcasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S7

| ionutborcea a răspuns:

Samsung galaxie S8 edge este foarte bun are un ecran curbat e mare şi frumos si nou s-au Nokia 888 parcă fundă?

| Deserth a răspuns:

Iphone x

| Malia00 a răspuns:

Oricel model, dar Samsung sa fie