| Paul7419_6421 a întrebat:

Ce telefon v-ati cumpara dintre Samsung Galaxy Mini si Sony Ericcson Aino?

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Paul.
As alege Galaxy mini de la Samsung. Are review-uri foarte bune de la utilizatori si in ultima vreme Samsung face telefoane foarte bune: http://goo.gl/DhpX9
Succes;)

| 女時日水한국어 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini. Funda?

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! Eu mi-as lua Sony Ericsson Aino fiindca imi place mai mlut modelul dar si Samsung Galaxy Mini mi se pare super! Este alegerea ta!

| anne_3883 a răspuns:

Samsung galaxy mini este destul de bun dar aino este ff bun are si touch si taste in caz ca se va bloca touch-ul cum se intampla la Samsung galaxy mini si poti face poze cu 8mp.Este alegerea ta happy... Fundabig grin?