| TheSmith a întrebat:

Ce tip de windows este acesta? windows 7 ultimate version 7.1 build 7600.. . SP2?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

De unde ai mai auzit de SP2 la W7.
Si "Ultimate 7.1". Nu este decat un singur Windows 7 cu/fara SP1 si cu variantele lui. Nu este si nici nu va aparea. Poate e un sistem modificat de cine stie cine in care a bagat update-uri. Nu te complica cu asa ceva.

| CinevaNou a răspuns:

Deci nu exista 7.1. 7600, doar 6.1. 7600 care e windows 7 fara niciun sp.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai Windows 7 Ultimate.
Version 7.1 Build 7600 (arata ca este copiat Windosul doar atat si expira licenta)
Daca vrei sa vezi ce SP ai.
Computer=Properties
Si scrie asa:
Windows 7 Ultimate Service Pack 1, 2, 3 si vezi cat ai SP.

| Darius392 a răspuns:

Este Windows 7, o versiune mai buna, mai inaintata.

| TheSmith explică:

Din ce categorie face parte SP1...2? 3?