| anonim_4396 a întrebat:

Ce tipuri de blackberry imi recomandati, la preturi cat mai mici? faaaaara abonament! vreau si un link unde sa vad cum arata si caracteristicile. FUNDAAAA! pentru cat mai multe modele-dragut ar fi sa fie pana in 5-6 milioane.

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Nu cred ca o sa gasesti vreun Blackberry, nou nout, la pretul de 500-600ron.

Mai bine ti-ai lua un Samsung Galaxy Mini. De ce? Uite-te si tu intr-o comparatie dintre Blackberry Curve 8520 (cel mai ieftin in magazine) si Samsung Galaxy Mini: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=3725

Samsung Galaxy Mini este cu mult mai bun decat acel Blackberry

Bafta :)

1 răspuns:
| fdhgcvnb a răspuns:

@tiger,merci mult pentru link-ul cu acea comparatie, poate este chiar superior, insa la momentul actual am un telefon touchscreen si de-abia astept sa scap de el+ca nu imi plc marca Samsung-tocmai asta am acum! dau dintr-o extrema in alta-de la touch-fara niciun buton-la prea multe.