| Flaphya a întrebat:

Ce trebuie a fac daca pe Whatsapp, cand vreau sa trimit o poza, imi apare "Esuat. Memorie plina. Incercati mai tarziu."? Incerc. incerc si mai tarziu si tot nu merge. De ceva timp e asa si nu mai pot trimite nicio poza. Ma ajutati, va rog?

4 răspunsuri:
| Katalin12 a răspuns:

Incearca sa mai stergi aplicatii din telefon.

| xBMx a răspuns:

Te duci in folderu unde ai tu poza pe care vrei sa o trimiti, tii apasat pe ea si dupa dai partajare/trimite prin, selectezi Whats App si numele cui vrei sa-ti trimiti poza/ele. big grin Sper ca te-am ajutat, si mie tot la fel mi-a aparut si asa am incercat si a mers.

| Millanteria a răspuns:

Si mie imi apare exact la fel. Probabil ai prea multe aplicatii in telefon.

| LenoreVoldaren a răspuns:

De ce crezi că îți scrie "memorie plină"? Pentru că ai memoria plină și trebuie să ștergi câteva chestii!