| Doryan33Antonyo22 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca atunci cand sunt pe mozila si de exemplu scriu youtube si dau click se mai deschide inca o pagina ca sa accesez acel program, e destul de enervant, ce tebuie sa fac?(se intampla asa cand vreau sa accesez orice program ).
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Foloseste un add blocker.

| Doryan33Antonyo22 explică (pentru mont):

Dar ce fel de adblock? ca am bagat unu si tot la fel e.Imi poti da un nume de adblock pentru aceasta problema?

| mont a răspuns (pentru Doryan33Antonyo22):

O varianta ar fi cel inclus in kaspersky internet security. Cauta altul, nu toate merg/nu toate sunt updatate cu noile tipuri de reclame.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Uite foloseste addblock plus. https://adblockplus.org/