| GaleaMarius a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca imaginea cu verde sa stea dedesubt de poza decupata de mine poza :
http://img64.imageshack.us/img64/2377/ddddk.png
dau fundita, funda, sau cum vrei tu sa ii zici Loc 1 la raspuns corect...

Răspuns Câştigător
| Mc Master a răspuns:

Tine apasat pe layerul1 si tragel sub imaginea respectiva! daca nu merge da da de 2 ori clik pe imaginea cu fata si apasa enter si dupa aia repeti ce am spus mai sus!

2 răspunsuri:
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Pai am inteles cred ca la ce te referi [da' nu-s sigur]poti incerca ceva cu photoscape sper ca va merge pentru ceea ce vrei sa faci.succeswave

| GaleaMarius explică:

Esti cel mai tare tongue