| AlexDaghiu a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa trag niste jocuri pentru Play Station 2 pe CD si sa-mi mearga pe el?

Răspuns Câştigător
| megamix112 a răspuns:

Modezi ps2-ul prin PAL sau NTSC(preferabil NTSC). Cauta pe net ca o sa gasesti persoane care le modeaza in orasul tau si costa 40-50 lei.Iar ca sa pui jocurile cauti jocul respectiv pe internet si NTSC si o sa il gasesti. Dupa aceea ii dai burn cu programul nero(adica il pui pe cd), il pui in consola si Voilla!

2 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Trebuie mai intai sa modezi PS-ul!
Funda?

| zaooo a răspuns:

Trebuie sa-l modezi altefel nu merge decat originalelaughing