| Myr3ll1994 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la need for speed most wanted in ultima cursa dupa ce il bat pe razor? Ma urmareste toate politia si nu stiu cum sa scap de ea sau ce trebuie sa fac. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Dupa Ce Il Bati Pe Razor, Cross Pune Politia De Heat 6 Sa Te Alerge. Nu Poti Sa Scapi De Ei. Trebuie sa ii scoti la plimbare 5 minute. dupa aia o sa te sune Mia sa iti spuna ca s-a deschis podul acela de pe autostrada, marcat cu un cerculet. tinete dupa cerculet. o sa intri intr-o parte a orasului unde vei intra doar odata. trebuie sa sari peste pod. funda?

6 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Stiam ca iti zice una, unde sa te duci, dupa ceva timp, cel putin asa mai tin minte de pe walktrough.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut jocul... trebuie sa mergi incontinuu pana cand iti apare un cerc.nu poti scapa de politie inainte.apropo.de ude pot lua nfs most wanted?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa stiu ce trebuie sa fac dupa ce bat tot blacklist-ul scap de politie si cariera e la 80 la suta deci trebuie sa mai fie niste curse dar nu stiu unde ma puteti ajuta happybig grin va multumesc

| Gaby405 a răspuns:

Tre sa fugi de politie pana iti apare un cerculet mic si dupa te duci acl!

| kastean1999 a răspuns:

Iti dau eu o programa cu nitro infinit si cind te incepe a fugari politia te fugareste 5 secunde si iti da drumul tonguetongue my id skype : kostel.xd

| Spark_5663 a răspuns:

Trebuie sa fugi de politie 5 minute dupa care pe harta o sa iti apara un cerculet, trebuie sa te duci la acel cerculet