| Ana1276 a întrebat:

Ce varsta trebuie sa ai ca sa intri pe imvu?

6 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Scrie 18 rolling on the floor)))

| qxeenbee a răspuns:

Orice varsta devil Cand te inregistrezi trebuie sa-ti pui varta peste 18 dar asa poti sa ai si 11 ani.

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Ana, poti sa ai orice varsta ca acolo unde trebuie sa alegi anii pui cum vrei tu sau varsta ta reala big grin. Sper ca te-am ajutat.

| ElenaLove20 a răspuns:

| Oniiaa a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani sau 18. Fundita te rog puppy dog eyes Nu am nici una crying

| Oniiaa a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani sau 18. Fundita te rog puppy dog eyes Nu am nici una crying