| Paladi_Daniela_Iuliana_1999 a întrebat:

Ce versiune de skype poate sa functioneze pe un PC mai vechi?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca pc-ul respectiv are macar 512mb de ram, procesor dual-core, o sa mearga destul de frumusel skype

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Skype cere si conexiune buna la interent. Daca nu are conexiunea buna, nu merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe un modem cu internet si trafic limitat, merge cateva zile si apoi...

| rapp2020 a răspuns:

Orice versiune functioneaza, pe xp sp2 nici o versiune nu merge.

| RoxaMoxa a răspuns:

Eu am un PC mai vechi si folosesc Skype portabil. L-am descoperit aici: https://www.ultranetworks.ro/......k-usb.html