| PirgaruDavid2003 a întrebat:

Ce windows 10 ar fi cel mai bun pwntru un Pc de gaming?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

1. Eu am Windows 10 Home si nu am dus niciodata lipsa de functiile de la Pro.

2. Windows 10 Home merge si fara licenta (gratuit). Iti cere licenta doar pentru a-i putea schimba aspectul.

| Wr3nch a răspuns:

Nu exista si nu a existat niciodata o versiune de Windows care sa fie mai buna pentru gaming. 7 Ultimate avea maruntisuri in plus dar nu era cu nimic mai bun fata de Home Premium sau Pro. Daca iti iei versiunea standard o sa mearge jocurile fara probleme.

| aXy99 a răspuns:

Ia-ti versiunea pro, pentru orice eventualitate.