| ionucmarele a întrebat:

Ce ziceti merita sa iau Sony Ericsson xperia mini versiunea 2011?
Si daca a mai cumparat cineva de la telefonultau.eu ce ziceti sunt de incredere.Caci as vrea sa-mi cumpar acest telefon, mi se pare ieftin si bun.

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Eu am cumpărat de la ei un Sony Ericsson Xperia X8. Pot să spun că a ajuns repede, în stare bună, garanţie, împachetat, totul okay.
Posibil să fi avut noroc, însă eu sunt de părere că sunt în regulă.
Acum, decizia finală o iei tu,
Succes!